Bez kategorii, Dekoracje

41zero42 KAPPA PURE ENERGY

Krótka nazwa włoskiej fabryki płytek ceramicznych o nazwie 41zero42 wzięła się z kodu pocztowego miejscowości, gdzie prowadzona jest produkcja. Każdy kto usłyszał chociaż raz tą nazwę wie, że ma do czynienia z czymś wyjątkowym. Dzisiaj producent przychodzi do nas z zupełnie nową kolekcją. To kolekcja KAPPA i jej czyste intensywne kolory.

Kolekcja KAPPA dedykowana jest do wykończenia ścian. Producent podaje w katalogu jak ciąć płytki oraz fugi, którego producenta idealnie pasują do wybranego koloru. Powierzchnia płytek jest błyszcząca, w katalogu oznaczenie LUX. Jedna z płytek widoczna na poniższym zdjęciu (rys. środkowy) charakteryzuje się powierzchnią RAW, czyli matową, ze strukturą i 3D.

Na stronie producenta znajdziesz symulator 16 zestawień/układów płytek, które mają tchnąć życie w pomieszczenie, jednak możliwości ułożeń jest nieskończenie wiele.

Domyślny format małych płytek to 5x20cm. Efekt dodatkowy tworzą małe wałeczki, które idealnie komponują się z wszystkimi dostępnymi kolorami. Jest odważnie.

Autor: MATERIOTEKA

Jeśli szukasz stylowego i niepowtarzalnego materiału do swojego wnętrza, to ten produkt jest dla Ciebie.

Więcej inspiracji znajdziecie na naszym IG tutajA wszystkie kolekcje tego producenta możecie obejrzeć w naszym showroom’ie we Wrocławiu, adres jest tutaj.

Szukaj #materiotekaselection na instagramie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nas.