Kamienie typu Marble, Płytki ceramiczne

LEA Synestesia czyli „A journey of the senses”

Przeglądacie się najnowszej kolekcji od LEA Ceramiche czyli Synestesia. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługuje jeden dekor. Spójrzcie proszę na imitację kamienia Calacatta z szmaragdową żyłą. Zdecydowanie to jedna z najciekawszych propozycji kolekcji Synestesia od LEA Ceramiche, która pobudza zmysł wzroku i dotyku. Cztery wystawne marmury ceramiczne, które oddają zakłócające piękno natury w wyjątkowych i charakterystycznych współczesnych luksusowych wnętrzach.

Do wyboru są 4 kolory w grubości 6mm, powierzchnia w połysku i smooth, delikatnej pod palcami. Formaty 120x278cm, 120x120cm, 60x120cm.

Powierzchnia błyszcząca jest jak polerowane na lustro. Klasyczne wykończenie marmuru wywyższa blask powierzchni ceramicznej, która reaguje ze światłem i tworzy eleganckie refleksy, które wzmacniają atmosferę każdego środowiska.

Wykończenie gładkie czyli smooth, to matowa ale jedwabista powierzchnia. Delikatna i miękka w dotyku.
W wersji Smooth marmur nieodparcie przyciąga rękę do tego, aby go dotknąć. Warto na własnej skórze sprawdzić niesamowite właściwości tych płyt.

Na drugim końcu jest dekor Golden Borg. Zdecydowanie to najbardziej kontrowersyjna imitacja kamienia w całej kolekcji. Poniżej kilka zdjęć ze strony producenta.

Każda kolekcja Lea Ceramiche – nawet najbardziej konwencjonalna wyróżnia się wysokiej jakości ceramicznym wzornictwem, kompletnością asortymentu i bogactwem zdobień.

Warto zauważyć, że płytki producenta zawierają ochronną tarczę antybakteryjną, dlatego bez obaw, a wręcz z poleceniem możemy stosować płytki we wnętrzach wymagających specjalnych właściwości. Wszystkie płytki posiadają certyfikat PROTECT, a więc środowisko naszego życia i naszej pracy jest zdrowsze i bezpieczniejsze.

Więcej inspiracji znajdziecie na naszym IG tutajA wszystkie kolekcje tego producenta możecie obejrzeć w naszym showroom’ie we Wrocławiu, adres jest tutaj.

Szukaj #materiotekaselection na instagramie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nas.