O MATERIOTECE

O nas

MATERIOTEKA to MY czyli dwoje ludzi, których łączą podobne zainteresowania.

O MATERIOTECE

MATERIOTEKA czyli wrocławska biblioteka z materiałami do wyposażenia wnętrz. MATERIOTEKA to autorski projekt i kolejny etap ewolucji oraz metamorfozy wrocławskiego STUDIO108 Laboratorium Architekta.

MATERIOTEKA to importer posiadający w swojej ofercie: spieki kwarcowe, płytki wielkoformatowe, płytki ceramiczne, płytki dekoracyjne, armaturę oraz ceramikę sanitarną, oświetlenie, powłoki dekoracyjne, specjalistyczna chemia budowlana oraz wiele innych ciekawych produktów i rozwiązań.

2015-2024 MATERIOTEKA

1386
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
475
UKOŃCZONYCH PROJEKTÓW INDYWIDUALNYCH
48
ZREALIZOWANYCH OBIEKTÓW KOMERCYJNYCH
7
ZREALIZOWANYCH INWESTYCJI HOTELOWYCH

MATERIOTEKA to MY

MATERIOTEKA to MY czyli dwoje ludzi, których łączą podobne zainteresowania. Uwielbiamy poznawać nowych ludzi. Lubimy dobry design dlatego wciąż poznajemy nowe produkty, materiały, wyroby. Potrafimy je razem łączyć. Doradzamy, wyceniamy, sprowadzamy i sprzedajemy. Realizując siebie realizujemy kolejne inwestycje. Czasem popełniamy błędy. Nie jesteśmy idealni. Uczymy się bo nauka to rozwój. Pewne produkty dziś nas zachwycają, inne znikają w otchłani materiałów na inny projekt. Tworzymy własną historie rodzinnego biznesu, otaczając się ludźmi z pasją. Tak jesteśmy pasjonatami.

NASZE ULUBIONE MARKI

41zero42

Od kodu pocztowego do wizjonerskiego podejścia w kwestii płytek ceramicznych. Tak to się robi tylko w 41zero42.

FLORIM

„Design is our passion”
Włoski producent płytek ceramicznych z ponad 60 letnią historią. To właśnie FLORIM od lat wyznacza trendy a My je chętnie prezentujemy w naszym showroomie.

NIC Design

Włoska ceramika łazienkowa. Każdy produkt jest pełny charakteru oraz energii koloru. Ta filozofia tworzenia elementów bezproblemowo łączy się i przenika z codziennością.

Rubinetterie Treemme

„Design at the service of water”
Treemme to włoski producent armatury łazienkowej. Znajdziesz tu modele w nowoczesnym i klasycznym stylu, które są innowacyjne technologiczne i w 100% Made in Italy.