Nowości w designie, Płytki ceramiczne

QUINTESSENZA Oltre, czyli poza granicami

Najnowsza kolekcja QUINTESSENZA Oltre (beyond) to kolekcja zaprojektowana w celu przezwyciężenia granic między częścią wewnętrzną, a zewnętrzną

Nadanie ceramice własnej osobowości oraz przestrzeni prowadzi do nowych światów, które wznoszą się ponad granice. Szeroka gama kolorów obecnych w nowej kolekcji oferuje wyrafinowane, pudrowe odcienie, neutralne biele, czarnie, ciepłą terakotę oraz odcienie zieleni i błękitu.

Zaprojektowane w celu zagwarantowania najwyższej jakości oraz połączenia dwóch światów wewnętrznego oraz zewnętrznego kolory Oltre możemy podziwiać w trzech wersjach. Jeden format zaprezentowany został w trzech odsłonach. Oltre9, czyli kształt 9 mniejszych kwadratów zamkniętych w jednej bryle. Oltre3, czyli 3 prostokąty w jednej bryle łączące się z siatką nawiązujące do małych otwierających się okien na świat.

Kolekcja Oltre dostępna jest w formacie 18,6×18,6cm, w 5 modnych kolorach z matowym wykończeniem. Wszechstronny materiał, może być stosowany zarówno w środowisku mieszkalnym jak i handlowym.

Więcej inspiracji znajdziecie na naszym IG tutajA wszystkie kolekcje tego producenta możecie obejrzeć w naszym showroom’ie we Wrocławiu, adres jest tutaj.

Szukaj #materiotekaselection na instagramie. Jeśli chcesz dowiedzieć więcej skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nas.