Dekoracje, Kamienie typu Marble, Nowości w designie

41zero42 kolekcja Italic: Podróż w Czasie i Kamieniu

41zero42 kolekcja ITALIC, czyli jak wyruszyliśmy w fascynującą podróż przez malowniczy włoski półwysp. Kierowani głębokim pragnieniem zbierania wspomnień, tak jak zbiera się muszle na spokojnej plaży, znaleźliśmy się oczarowani esencją trzech wyjątkowych i uznanych rodzajów kamienia: marmuru Carrara, trawertynu i lawy wulkanicznej.

Italic: Symfonia Kamienia i Sztuki

Italic to ucieleśnienie naszego poświęconego badania. To rezultat skrupulatnego studiowania niuansów wykończeń i struktur tych kamieni, jednocześnie czerpiąc inspirację z ponadczasowego ruchu racjonalizmu. Cel był prosty, a zarazem głęboki: stworzyć produkt, który emanuje harmonijną równowagą, wydzielając aurę esencjonalnej elegancji.

Kolekcja Italic oferuje różne rozmiary i formaty, aby sprostać Twoim konkretnym potrzebom projektowym. Wybieraj spośród klasycznego rozmiaru 60×120 (24”x48”), stylowego formatu 7,5×60 (3”x24”) Cushion oraz wszechstronnych opcji wielkości 10-20-30×120 (4”-8”-12”x48”). Co więcej, wzbogaciliśmy tę kolekcję dwoma płytkami 5×20 (2”x8”) do ścian, nowoczesną reinterpretacją naszego kultowego wzoru Biscuit Dune, oraz dwiema fascynującymi mozaikami dla każdego wykończenia.

Elegancka Harmonia Światła i Cienia

Kolekcja Italic nie tylko prezentuje wyśmienite piękno kamienia. Tkwi w niej fascynujący krajobraz świateł i cieni, zręcznie zaaranżowany, aby podkreślić teksturę i miękkość każdego elementu. Przypomina to rytmiczne wzory znalezione na muszlach morskich, ożywiając wieczne dziedzictwo.

Italic: Dziedzictwo Włoskiej Rzemiosła

Tak jak muszla morska przechowuje mądrość i echa oceanu, Italic niesie dziedzictwo włoskiej podróży trwającej przez pokolenia. To dowód bogatego dziedzictwa włoskiego rzemiosła, ożywionego poprzez naszą głęboko zakorzenioną pasję do kamienia i projektowania.

Katalog producenta znajdziesz klikając w ten link 41zero42-ITALIC

Więcej inspiracji znajdziecie na naszym IG tutajA wszystkie kolekcje tego producenta możecie obejrzeć w naszym showroom’ie we Wrocławiu, adres jest tutaj.

Szukaj #materiotekaselection na instagramie. Jeśli chcesz dowiedzieć więcej skorzystaj z formularza kontaktowego lub odwiedź nas.