Nowości w designie, Płytki ceramiczne

LEA Anthology idealny kamień ceramiczny?

Niespotykana i zaskakująca kolekcja płytek ceramicznych zrodzona z umiejętnego i skalibrowanego połączenia marmuru i kamienia z intensywnym realizmem dotykowym i wizualnym.

Czy Anthology od LEA Ceramiche to kamień ceramiczny idealny? Tak bynajmniej w opisie przedstawia go sam producent a jak jest rzeczywiście.

Zaskoczenie to uczucie, które pojawiło się wraz z prezentacja najnowszej kolekcji LEA Ceramiche Anthology. To wrażenie nie ustaje aż do dziś. Według naszej opinii najnowsza kolekcja płytek ceramicznych od LEA Ceramiche pokazuje prawdziwy charakter kamiennej powierzchni.

LEA Ceramiche tak opisuje swoją najnowszą kolekcję płytek ceramicznych ANTHOLOGY.

Anthology to nowa i zadziwiająca kolekcja idealnego kamienia ceramicznego będąca wynikiem skalibrowanego połączenia wielu niezwykłych naturalnych odniesień do estetyki kamienia.

Harmonijne połączenie różnych rodzajów marmuru i kamienia o przeciwnych stylach daje pięć wspaniałych nowych i oryginalnych form mineralnych, które wyrażają pięć silnych i niepowtarzalnych osobowości.

Walory techniczne i estetyczne gresu porcelanowego Lea Ceramiche sprawiają, że Anthology to kolekcja oryginalnych i wyróżniających się rozwiązań projektowych, które pasują do każdego projektu architektonicznego. Te wszechstronne i odporne powierzchnie ceramiczne są łatwe do dezynfekcji, a dzięki zintegrowanej technologii antybakteryjnej Protect® eliminują do 99,9% bakterii.